אודות

אודות

 "חגי רקוביץ" הינה סוכנות טאלנטים דינאמית, אופטימית, תוססת וצעירה ברוחה, המבורכת במנעד רחב של שחקנים/יות, דוגמנים/יות, רקדנים/יות, מוסיקאים/יות, סופרים/סופרות, איכותיים, מוכשרים ומובילים בתחומם.

מדובר בסוכנות בניהול אישי שמתחייבת ליחס אישי, שיתוף פעולה, ליווי, הכוונה, ייעוץ, הדרכה, עידוד ותמיכה, למען קידומו והצלחתו של כל מיוצג ומיוצג.

הסוכנות מעניקה שפע של הזדמנויות בתחומים מגוונים כגון: מקצועות הבמה, הפרסום, הספרות, התקשורת ועוד. לסוכנות קשרי עבודה רבים ומגוונים, עם אישים וחברות ישראליות ובינלאומיות.

הבעלים והמנכ"ל חגי רקוביץ , הינו בעל תואר ראשון BA בתקשורת ומנהל עסקים ותואר שני MBA במנהל עסקים עם התמחות בשיווק. חבר באקדמיה לקולנוע וטלוויזיה.
לרשותו ניסיון רב בתחום השיווק ברמה ארצית ובינלאומית.
הדבר מהווה יתרון משמעותי הן עבור לקוחות הסוכנות והן עבור המיוצגים.
הייחודיות של הסוכנות, שכסוכנות בייצוג אישי, היא מעניקה לכלל המיוצגים יחס אישי ואמפאטי, כשהמגמה היא ללוות ולקדם כל מיוצג, על פי כישוריו, תוך מתן הזדמנות שווה ותשומת לב רבה, לכל מיוצג ומיוצג בסוכנות באופן אישי פרטני.
הסוכנות מתייחסת ברצינות רבה לכלל המיוצגים ומשקיעה מזמנה ומרצה כדי ללוות לשפר ולקדם כל אחד ואחת באופן אישי הייחודי לו. לכל מיוצג נבנה פרופיל אישי.
הסוכנות מאפשרת שוויון הזדמנויות לכל המיוצגים, ללא העדפת האחד על פני האחר.
הסוכנות כוללת פורטפוליו מרשים של מיוצגים רבים מתחומים רבים ומגוונים, בטווח גילאים רחב כולל ילדים, תוך הקפדה על בחירת מיוצגים איכותיים ומובילים בתחומם.
השחקנים/יות -בוגרי בתי ספר למשחק. הרקדנים/יות -בוגרי בית ספר לריקוד.
הדוגמנים/יות - בינ"ל וישראלים, מקצועיים, בעלי ניסיון בתצוגות מסלול ודוגמנות צילום.

מרבית המיוצגים עם ניסיון רב בתחומם ועוברים הכשרות וסדנאות של משחק מול מצלמה.
הצלחת הסוכנות תורמת רבות להצלחתו של כל אחד ואחד מהמיוצגים.
כל מיוצג ומיוצג הוא הפנים של עצמו ושל הסוכנות ולכן, על מנת לשמור על איכות, ייחודיות ופעילות פורייה ומניבה של המיוצגים והסוכנות ובכדי להניב מקסימום תוצאות, הסוכנות מקפידה על כך שהמיוצגים יגיעו לאודישנים בזמן, מוכנים, בהופעה הולמת ועם כללי התנהגות נאותים.
לסוכנות שיתוף פעולה וקשרים רבים וטובים עם אישים, חברות וארגונים מתחום הפרסום, התקשורת, מקצועות הבמה ועוד, המובילים בתחומם, כגון:

גלית רוזנשטיין - בעלת בית ספר למשחק מול מצלמה- לצעירים, מבוגרים, ילדים ונוער. מאמנת ומכשירה לאודישנים. מן המובילות בתחומה.

מפיקים מוסיקליים - מהארץ ומהעולם

המוטו של הסוכנות:
"אין עבודה לא משתלמת, ההזדמנות לחשיפה הופכת כל הזדמנות לראויה".

עם הדרכה והכוונה נכונה ההצלחה והשפע מעבר לפינה...

ברכות,
חגי רקוביץ - מנכ"ל

 

* הכתוב מתייחס ללשון זכר ונקבה.

 

© Hagai Rakovitz 2013
עיצוב ומיתוגעיצוב ומיתוג Opsilon